Šiuo metu vyksyame tik į iškvietimus
9:00 - 18:00
+370 625 01281

Kompiuterių remontas Šiauliuose

Kompiuterių remontas ŠiauliuoseKompiuterių remontas Šiauliuose

Kompiuterių taškas startuoja savo veiklą. Pagrindinė mūsų sritis yra kompiuterių remontas Šiauliuose. Atliekame įvairaus pobūdžio kompiuterinės technikos remonto ir priežiūros paslaugas, konsultuojame. Nuolat domimės naujomis technologijomis, siekiant suteikti kuo profesionalesnes paslaugas. Visada atsižvelgiame į kliento pageidavimus, tačiau pasakome ir savo nuomonę, pasiūlome optimaliausią sprendimą taupydami kliento pinigus ir laiką.

Skaityti apie mus daugiau

Mūsų adresas: Varpo g. 22, Šiauliai (3 aukštas). Taip pat galimas ir meistro iškvietimas el. paštu arba telefonu, tieisog užpildykite kontaktų formą arba paskambinkite telefonu: +370 602 51368.

Mūsų teikiamų paslaugų sąrašas

Stacionarių ir nešiojamų kompiuterių remontas, diagnostika.
Programinės įrangos, operacinių sistemų diegimas.
Kompiuterinių virusų šalinimas, prevencija.
Planšetinių kompiuterių remontas, suskilusių ekranų keitimas.
GPS navigacijų žemėlapių, programinės įrangos atnaujinimas.
Įvairių spausdintuvų kasečių, tonerių pildymas.
Apple nešiojamų kompiuterių, planšečių, telefonų remontas.
Žaidimų konsolių tokių kaip PlayStation ar Xbox remontas.
Konsultuojame įvairiais klausimais, susijusiais su kompiuterine technika.
Teikiame informacinių sistemų, techninės įrangos priežiūros paslaugą.

Galimas remontas ir Jūsų turimomis dalimis. Jei reikia keisti kokius nors kompiuterinės technikos komponentus prieš tai visada informuojame, patiksliname kainą.

Kodėl rinktis būtent mus? Turime nemažą patirtį informacinėse technologijose, esame kvalifikuoti, dirbame greitai ir kokybiškai. Sugrįžtantys klientai visada atsiliepia apie mus teigiamai, jei ne visada stengiamės išsiaiškinti priežastį ir ją pašalinti. Jau lankėtės pas mus? Parašykite ir savo atsiliepimą.

Skaityti klientų atsiliepimus

Kokie gedimai pasitaiko dažniausiai? Vieni dažniausių gedimų: tai kietojo disko nuskaitymo problemos, suskilę planšetinių kompiuterių stiklai, užlieti nešiojami kompiuteriai, įvairūs klaviatūrų gedimai. Tačiau pasitaiko visko, peržiūrėkite mūsų teikiamas paslaugas. Jei nerandate savo gedimo paslaugų sąraše, tai nereiškia, kad netaisome. Parašykite mums dėl remonto, visada patarsime.

Žiūrėti mūsų teikiamas paslaugas

Reikalingas nestandartinis remontas? Susisiekite su mumis, pasistengsime padėti. Nestandartinių paslaugų kaina priklauso nuo darbų sudėtingumo ir jų trukmės. Todėl prieš vykdant sudėtingus nestandartinius darbus reikalinga išsami diagnostika, bei tikslus problemos identifikavimas. Taip užtikrinsime optimaliausią ir pigiausią variantą.

Peržiūrėti mūsų kontaktus

Kompiuterių remontas Šiauliuose
Kompiuterių taškas