Šiuo metu vyksyame tik į iškvietimus
9:00 - 18:00
+370 625 01281

Ar mano kompiuteris palaiko Windows 10?

Ar mano kompiuteris palaiko Windows 10? - Kompiuterių taškasAr mano kompiuteris palaiko Windows 10?

Jei šiuo metu naudojate Windows 7 arba 8 operacinę sistemą savo kompiuteryje tada greičiausiai taip. Tačiau reikia atkreipti dėmesį į Jūsų kompiuterio techninius parametrus. Žemiau pateikiami techniniai reikalavimai (minimalūs):

Procesorius: 1 GHz ir greitesnis.
RAM: 1 GB 32-bit sistemai arba 2 GB 64-bit sistemai
Kietojo disko talpa: bent 16 GB.
Vaizdo plokštė: palaikanti bent Microsoft DirectX 9.

Nepamirškite, tai tik minimalūs reikalavimai, norint užtikrinti sklandų darbą rekomanduojama turėti bent dvigubai aukštesnius parametrus.

Ar Windows 10 yra nemokami?

Taip, bet ne visiems. Jei turite legalius Windows 7, 8 ar 8.1 galite gauti nemokamą atnaujinimą. Tačiau Windows Xp ar Vista vartotojams, atnujinimas kainuoja. Nepamirškite, jog atnaujinimas nemokamas tik 1 metus nuo Windows 10 išleidimo, todėl 2016 m. liepos 29 d. atnaujinimas taps mokamas. Patartina atlikti atnaujinimą net jei ir artimiausiu metu neplanuojate naudoti Windows 10. Po atnaujinimo per artimiausias 30 dienų galite grįžti į savo ankstensę operacinę sistemą.

Kaip sugįžti į ankstensę sistemą po atnaujinimo?

Jei dar nepraėjo 30 dienų po atnaujinimo: atidarykite „Nuostatos” > „Atnaujinimai ir sauga” > „Atkūrimas”. Tada pasirinkite „Grįžti į Windows 7 (8)” priklausmai nuo buvusios sistemos.

Jei 30 dienų jau praėjo, užsukite pas mus, perrašysime sistemą išsaugodami Jūsų duomenis.

Kompiuterių taškas